• АВТОШАМПУНЬ АКТИВНА ПІНА ТМ ХІМРЕЗЕРВ

АВТОШАМПУНЬ АКТИВНА ПІНА ТМ ХІМРЕЗЕРВ

  • Модель: ТУ У 24.5-00904996.003-2004
  • Наявність: На складі
  • 62 грн

  • Без ПДВ: 62 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Засіб для догляду за автомобілемАВТОШАМПУНЬ АКТИВНА ПІНА ТУ У 24.5-00904996.003-2004

ПРИЗНАЧЕННЯ:концентрований засіб для очищення поверхонь автомобілів. Ефективно видаляє комбіновані забруднення, у тому числі масляного походження. Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:Використовується для ручного миття автомобілів, а також для миття автоматичними засобами. Підготуйте розчин активної піни з водою відповідно до інструкціі, що надана нижче. Рівномірно нанесіть отриманий розчин на кузов автомобіля. Через 1-2 хвилини змийте сильним струмом води. Насухо витріть поверхню.

РОЗВЕДЕННЯ:для нанесення розчину за допомогою апарату високого тиску (міні-мийка) з піноутворювачем приготуйте розчин активної піни з водою у пропорції від 1:1 до 1:3. Для нанесення розчину звичайним розпилювачем приготуйте розчин у пропорції від 1:20 до 1:30.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ, УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ:Не дозволяється висихання розчину на поверхні автомобіля. Уникайте роботи при прямих сонячних променях. Не використовуйте гарячу воду. Не давайте дітям, користуйтесь індивідуальними засобами захисту рук. При попаданні засобу в очі промийте їх великою кількістю води. Зберігайте в герметично закритій тарі при температурі від плюс 5°С до плюс 40°С. Бережіть від впливу прямих сонячних променів та дії тепла.

Гарантійний термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Вироблено в Україні.

Склад:вода, суміш ПАР