• ЕМАЛЬ АКРИЛОВА ОРГАНОРОЗЧИННА АНТИКОРОЗІЙНА LUXE

ЕМАЛЬ АКРИЛОВА ОРГАНОРОЗЧИННА АНТИКОРОЗІЙНА LUXE

  • Модель: ТУ У 24.3-21649420-033-2002
  • Наявність: На складі
  • 32 грн

  • Без ПДВ: 32 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

ЕМАЛЬ АКРИЛОВА ОРГАНОРОЗЧИННА АНТИКОРОЗІЙНА LUXE ТУ У 24.3-21649420-033-2002

Сфера застосування: для фарбування чорних, кольорових металів, у тому числі оцинкованого заліза, а також шиферу (азбестоцементу). Застосовується для металевих конструкцій мостів, споруд, сільськогосподарської техніки, опор ліній електропередач, транспортних засобів та інших металевих конструкцій.

Властивості: емаль виготовлена на основі органорозчинних акрилових смол Pliolite, частинки яких мають виняткову адгезію, "прикріплюючи" плівку фарби до різних металів, запобігають відшаровуванню і втраті адгезії. Поєднує властивості емалі і ґрунтовки. Емаль містить фосфат цинку, що дозволяє використовувати її як антикорозійне покриття для захисту металів, а також для покриття оцинкованого заліза внаслідок високої адгезії до цинку.

Підготовка поверхні: видаляють відшаровану стару фарбу, бруд та інші забруднення. Перед застосуванням емаль акрилову антикорозійну LUXE старанно перемішують і розбавляють у разі необхідності синтетичним розчинником THINNER SYNTHETIC ( або уайт-спиритом з сольвентом у співвідношенні 1:1) від 5 до 15% залежно від методу нанесення. В якості грунтовки використовують розбавлену емаль акрилову антикорозійну LUXE від 10% до 15%.

Нанесення покриття: наносять у два-три шари в будь-який час року при температурі навколишнього середовища від мінус 10ᴼС до плюс 35°С методом розпилення, валиком або пензлем. При нанесенні на шифер, торці фарбувати обов'язково. Час висихання кожного шару не більше двох годин при температурі від плюс 18ᴼС до плюс.22 ᴼС. При зниженні температури час висихання збільшується.

Витрати матеріалу: 100 - 220 мл/м2 (150-300 г/м2) на один шар (в залежності від властивостей поверхні та методу нанесення).

Гарантійний термін зберігання: 2 роки.

Зовнішній вигляд покриття - рівне, однорідне.

Час висихання до ступеню 3 при температурі 18-22°С не більше - 2 год.

Масова частка нелетких речовин не менше - 45%. 

Покривна здатність не більше - 100 г/м2.

Стійкість покриття емалі до статичного впливу води при температурі (20±2)°С не менше - 72 год.