• АКРИЛОВА ФАРБА СТЕЛЯ

АКРИЛОВА ФАРБА СТЕЛЯ

  • Модель: ТУ У 24.3-34099990-024: 2 007
  • Наявність: В наличии
  • 88 грн

  • Без ПДВ: 88 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

"Стеля"

фарба водно-дисперсійна акрилова

ТУ У 24.3-34099990-024: 2 007

Склад: являє собою суспензію пігментів і наповнювачів у водній акрил-стірольний дисперсії з введенням різних допоміжних добавок.

Властивості: завдяки гарній паропроникності фарба використовується в приміщеннях з нормальною і підвищеною вологістю. Матова фарба, не дає відблисків, тому широко використовується для фарбування стель, може використовуватися і для фарбування стін.

Призначення: для внутрішніх робіт по бетонних, цегляних, гіпсових і іншим пористим поверхням, а також для шпалер, призначених для фарбування.

Застосування: Поверхня очищають від старої фарби, пилу і жиру. Поверхню, покриту крейдою або старою фарбою (яка погано тримається), - повністю видаляють. Старе покриття промивають розчином миючого засобу, змивають водою і просушують. Для поліпшення адгезії, збільшення терміну служби покриття і економії фарби поверхню обробляють грунтовкою «База» або грунтом з антисептиком. Фарба готова до застосування, при необхідності допускається розведення водою до 15% від загальної маси.

Фарбу перемішують до отримання однорідної маси і наносять у два шари при температурі не нижче 8 ° С на суху поверхню методом розпилення, валиком або пензлем з проміжною сушкою кожного шару при температурі 18-22 ° С не більше однієї години. Зі зменшенням температури навколишнього середовища час висихання збільшується. Фарба - база А (з двоокисом титану) тонується у світлі тони, а база С - (прозора) тонується в темні тони. Пігментні пасти системи тонування СPS Color або інших систем тонування.

Фасовка: відра поліетиленові: 1л, 3л, 10л.

Колір плівки фарби - База А білий, База С безбарвний. 

Зовнішній вигляд покриття: Рівна, однорідна, матова поверхня.

Час висихання до ступеня 3 при температурі 18-22 ° С, г, не більше: 1

Масова частка нелетких речовин,%, не менш: База А: 57, База С: 48.

Витрата фарби на одношарове покриття, г / м2, при нанесенні валиком, при нанесенні розпиленням База А: 120-150; База С: 150-200.

Щільність при температурі 18-22 ° С, г / см3не менш База А: 1,4; База С: 1,2.

Укривістость висушеної плівки, г / м2, не більше База А: 180; База С: ---.

Білизна,%, не менше База А: 90.

Умови зберігання і запобіжні заходи. Фарбу розбавляти тільки водою. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі вище 5 ° С. Берегти від впливу прямих сонячних променів, дії вологи і замерзання. При відстоюванні на поверхні фарби рідини фарбу слід добре перемішати. Екологічно чиста, негорюча.

Термін зберігання: 18 місяців.