• АВТОШАМПУНЬ ДЛЯ МИТТЯ КУЗОВА КОНЦЕНТРАТ ТМ ХІМРЕЗЕРВ

АВТОШАМПУНЬ ДЛЯ МИТТЯ КУЗОВА КОНЦЕНТРАТ ТМ ХІМРЕЗЕРВ

  • Модель: ТУ У 24.5-00904996.003-2004
  • Наявність: На складі
  • 22 грн

  • Без ПДВ: 22 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Засіб для догляду за автомобілемАВТОШАМПУНЬ ДЛЯ МИТТЯ КУЗОВА концентрат ТУ У 24.5-00904996.003-2004

ПРИЗНАЧЕННЯ:для видалення дорожнього бруду, пилу, паливно-мастильних забруднень та залишків комах з лакофарбового покриття. Використовується для ручного миття зовнішніх поверхонь автомобілів. Не залишає розводів, не містить розчинників та фосфатів. Нейтральна до пластмас, лакофарбових поверхонь, гуми, металів. Антистатична добавка перешкоджає осіданню пилу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:з поверхні холодною водою змити бруд. Вилити 100 г шампуню у відро (10 л) та наповнити його теплою водою. Вимити кузов автомобіля розчином автошампуню і ополоснути його чистою водою. Не допускати повного висихання розчину на лакофарбовій поверхні. Не використовувати автошампунь при дії прямих сонячних променів або для миття гарячої поверхні кузова.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ, УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ, ВИКОРИСТАННЯ:Не давати дітям. При попаданні засобу в очі промити їх великою кількістю води. Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від плюс 5°С до плюс 40°С. Берегти від впливу прямих сонячних променів та дії тепла.

Склад:вода, суміш ПАР, ароматизатор, барвник.

Гарантійний термін придатності – 3 роки з дня виготовлення.

Вироблено в Україні.