• УАЙТ-СПІРИТ+ ТМ ХІМРЕЗЕРВ

УАЙТ-СПІРИТ+ ТМ ХІМРЕЗЕРВ

  • Модель: УАЙТ-СПІРИТ+ ТМ ХІМРЕЗЕРВ
  • Наявність: На складі
  • 20 грн

  • Без ПДВ: 20 грн


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

РОЗЧИННИК «УАЙТ-СПІРИТ+» ТУ У 20.3-37168244-002:2014

Розчинник «Уайт-спірит+»– високоякісний засіб для лакофарбових матеріалів.Містить в сумі менше 50% ацетону та толуолу, внаслідок чого не являється прекурсором і не підлягає ліцензуванню.

ПРИЗНАЧЕННЯ:для розбавлення олійних фарб, емалей, лаків, грунтівок, оліфи, битумних матеріалів, гумових та сланцевих мастик. Викоритсовується також для розбавлення та змивання автоконсервантів і бітумних плям, для знежирення поверхонь.

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:розчинник при перемішуванні додають невеликими порціями до лакофарбового матеріалу до отримання потрібної консистенції.

УМОВИ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, УТИЛІЗУВАННЯ:Роботи з розчинником проводити з використанням засобів захисту рук, очей у добре провітрюваному приміщенні. Розчинник зберігати, транспортувати у щільно закритій тарі на відстані від приладів опалення та електричних пристроїв при температурі від мінус 40°С до плюс 40°С. Берегти від дії тепла та прямих сонячних променів. Після використання за призначенням пляшки з-під розчинника повинні бути щільно закриті укупорними засобами та відправленні на побутове звалище.

СКЛАД:суміш вуглеводнів переважно аліфатичного характеру з домішкою ароматичних сполук нечіткого хімічного складу (ксилоли, сольвенти).

Берегти від вогню!

Гарантійний термін придатності – 18 місяців з дати виготовлення.

Вироблено в Україні.